středa 26. června 2013

About Us

Zdravíme.
Jsme studentky gymnázia a známe se už tak od 8 let. Móda nás obě baví, a proto jsme se rozhodly vytvořit tento blog. Hlavním důvodem bylo asi to, že hodně holek, které mají podobný blog, mají míry modelek a oblečení hlavně značkové. V naší skříni jsou nejznačkovější asi conversky, na tomto blogu tudíž nehledejte Pradu, Gucciho nebo Louise. Rozhodně tu nehodláme nikomu radit, co a jak nosit a netvrdíme, že tomu hrozně rozumíme. Nosíme, co se nám líbí a ani to nemusí být v módě. Jestli jste si ještě nevšimli, tak si možná všimnete, že se tu nachází i rubrika Cooks, která teda s módou (kromě toho, že když se hodně vykrmíte, musíte módu trochu pozměnit) nemá moc co dělat. Adél vařit a péct prostě baví, tak to tu je! Na co bychom rády ještě upozornily - v názvu máme skříň, a tak se někomu nemusí zdát, že tu najdete něco z našeho života nebo něco o vaření. My máme náhodou ve skříni kromě hadrů i spousty kostlivců, o které se chceme podělit.


Nebudeme se zdlouhavě představovat, protože to stejně nejspíš nikdo nečte, takže tak pro formalitu Vám každá aspoň trochu přiblížíme náš styl v oblékání:

Daniela
Co fakt miluju jsou boty. Všichni si myslí, že jich mám moc, já si ale myslím, že bot není nikdy dost. Co se týče oblékání, nosím prostě to, co se mi líbí a ne to, co diktuje móda. Problém ovšem je, že se mi toho líbí hodně, ale ne všechno mi sluší.

Adéla
No a jaký je můj styl? Nosím oblečení, ve kterém se cítím pohodlně, samozřejmě se trochu snažím následovat módní trendy, ale ne vždycky je to možné. Asi bych měla zmínit, že narozdíl od Danči mám boty asi jedny. Zkrátka protiklady patří k sobě :)

Nakonec bychom Vám rády poděkovaly, za navštívení našeho blogu. Pište Vaše názory a Váš náhled na věc, budeme se těšit :)

1 komentář:

  1. Líbí se mi to, vypadá to fajn. Teď si jen musíte udělat trochu reklamu :D
    Myslím, že místo cooks by mělo být spíš cooking. ;)

    OdpovědětVymazat