sobota 4. října 2014

Vejška

Takový to, když vstanete v 6 ráno, dokodrcáte se busem do školy, sedíte tam 10 minut... 20 minut... 35 minut... A profesor nikde. Tak se zvednete a vyse- ehm- vykašlete se na to. Pak sedíte v hospodě, sbíráte kuráž na nadcházející test z jazyka anglického, kterej se stejně nakonec nepíše, takže po 10 minutách odcházíte s blaženým pocitem ze školy a vaše kroky míří opět do hospody!

A tak se prodíráme prvním týdnem na vysoké škole. Je to sranda. Zatim. Všichni straší, co nám nepůjde, z čeho vyletíme, kterej zápočet nenapíšem a kterej učitel nás zaručeně potopí. My se ale určitě budeme děsně snažit, veškerý přednášky si vyslechnem (jen ať už nejsou pětihodinový, prosím!), na všechny zkoušky se poctivě naučíme a zvažuju, že si koupim i nějakou tu učebnici.. 

Že bych viděla podstatnej rozdíl, oproti střední, se říct nedá.. Po třech dnech už máme dva domácí úkoly, chodit tam musíme každej den a profesoři jsou stejně protivný. Ale je to horší, to jo. STAG vyloženě milujeme, protože je ták jednoduchý se v něm vyznat, rozvrh se pořád nějak mění a nikdo neni schopnej nám o tom říct, na studijním nedělaj asi vůbec nic. Z jedný budovy do druhý máme přejít za 5 minut, no, to abych vytáhla koště a doletěla, ne??

Jo a už nemusim cestovat na Sibiř, těch -50 stupňů, co máme v učebně mi stačí!

Po dlouhý době jsem taky musela vyhrabat moje dioptrický brýle, protože, buďme upřímní, bez nich bych z těch prezentací na přednáškách měla velký nic. A všichni moji známí ví, jak strašně ráda je nosim. Tak ráda, že byly celý léto zandaný v nejzazším koutě šuplíku. Radši.

Dobře ale to už si moc stěžuju, že jo. Super je, že se nemusíme přezouvat a to je tak super až je to boží. Krásná je knihovna, kde si můžeme půjčit učebnice, který jinak stojí šest kil a nepatří k těm, který mam v plánu si kupovat.. (vážně učitel na vysoký škole musí mít všechno slovo od slova z učebnice, vážně??) No každopádně to přežijem, zvládli to před náma, zvládnem to taky. (teda doufám.. :D)Zaručeně Vás ráno probudí!!
-Adéla

1 komentář:

  1. Hallo allerseits, ich habe Kommentare von Personen gesehen, die bereits einen Kredit von (Nelson Wealth Loan Company) erhalten haben, und dann habe ich mich entschlossen, nach ihren Empfehlungen zu fragen, die ich auf meinem persönlichen Bankkonto für insgesamt 20.000 € bestätigt habe. Ich habe vor Stunden angefragt. Dies sind wirklich großartige Neuigkeiten und raten jedem, der ein echtes Darlehen benötigt, um sich per E-Mail zu bewerben (nelsonwealthfinacialloanservic@gmail.com). Ich bin froh, dass ich den Kredit bekommen kann, den ich beantragt habe. Bitte teile deine Hilfe mit Freunden.

    OdpovědětVymazat